ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 14 الی 20
(021) 22809431

سفید کردن واژن

در حالت طبیعی ، رنگ پوست ناحیه تناسلی نسبت به سایر اعضا بدن ، کمی تیره تر است ؛ لازم به ذکر است که میزان تیرگی ناحیه تناسلی ، در اثر عوامل گوناگونی ؛ از جمله ژنتیک ، زایمان ، شیو با استفاده تیغ ، استفاده از لباس زیر تنگ و از این قبیل موارد افزایش می یابد ؛ بدین ترتیب میزان اعتماد به نفس بانوان در برابر شریک جنسی خود کاهش می یابد ؛ از این رو آن ها همواره به دنبال راهی جهت سفید کردن واژن ، خود می باشند. اگر ساکن تهران هستید و قصد دارید پروسه سفید کردن واژن را در تهران انجام دهید توصیه می کنیم این مقاله از سایت دکتر سمیه یگانه بهترین جراح و متخصص زنان و زایمان در تهران را مطالعه کنید.

 

سفید کردن واژن

 

Contents

راهکار های کمکی برای جلوگیری از تیره شده واژن

از جمله مواردی که می تواند از تیرگی بیش از حد قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان جلوگیری کند ؛ عبارت است از :

  • عدم استفاده از تیغ و ژیلت و جایگزین کردن روش هایی ؛ از جمله لیزر
  • استفاده نکردن از لباس زیر و همچنین شلوارهای تنگ

اما در صورتی که تمایل به رفع تیرگی واژن به طور دائم دارید ، با ما همراه باشید. روش های مختلفی به منظور سفيد کردن واژن وجود دارد ، که در ذیل به تاثیر گذارترین  و مهم ترین آن ها اشاره شده است.

سفید کردن واژن با لیزر

لیزر ، پیشرفت به سزایی در زمینه جراحی های زیبایی زنان و همچنین جوانسازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان داشته است ؛ یکی از کاربردهای آن در زمینه جوانسازی واژن ، رفع تیرگی آن است که به نتایج بسیار مطلوبی نیز دست پیدا کرده است. سفيد کردن واژن با استفاده از لیزر ، روشی ایمن و غیرتهاجمی بوده که نیاز به چند جلسه مداوم به طول چند دقیقه دارد ؛ پس از اتمام جلسات مورد نیاز ، شگفت زده خواهید شد.

سفید کردن واژن

 

سفید سازی واژن با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی ، از دیگر روش های جوانسازی و سفید کردن واژن می باشد که انجام آن ، منجر به زیباسازی و همچنین روشن سازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، می شود ؛ از نتایج درمانی آن باید به رفع خشکی و خارش واژن اشاره کنیم. در این روش نیز همانند لیزر ، نیاز به تکرار جلسات می باشد ؛ تعداد جلسات مورد نیاز با توجه به شرایط بیماران متفاوت می باشد.

هزینه سفید کردن واژن در تهران سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰

یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که افراد از پزشک خود می پرسند این است که هزینه روشن سازی واژن در تهران چقدر می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم فرقی نمی کند در تهران زندگی می کنید یا در سایر شهر های ایران در بالا شهر تهران زعفرانیه ساکن هستید یا پایین ترین نقطه ؛ تعیین هزینه سفید کردن واژن ، نیازمند مراجعه به جراح و متخصص زنان و قرار گرفتن تحت معاینه می باشد چرا که هزینه رفع تیرگی واژن به فاکتور های مهمی مانند میزان تیرگی ، نوع پوست ، شدت تیرگی ، وسعت آن ، دستمزد جراح ، روش انتخابی برای این پروسه و غیره بستگی دارد.  از همین رو توصیه می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به پزشک زنان مراجعه نمایید.

1 thoughts on “سفید کردن واژن

  1. dryeganeh15 - ژانویه 11, 2022 در 7:04 ق.ظ

    عالی

    پاسخ

پاسخ