ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 14 الی 20
(021) 22809431

درمان نازایی

در حال حاضر با پیشرفت علم پزشکی ، درمان نازایی با موفقیت بیشتری نسبت به قبل انجام می گردد و موجب شده ، بسیاری از بانوان علی رغم وجود مشکلات باروری ، باردار شوند. به منظور درمان ناباروری یا نازایی ، روش های بسیاری وجود دارد ؛ بهترین جراح و متخصص زنان در تهران ، درمان را در ابتدا روش های کم تهاجمی تر شروع کرده و در صورت عدم دریافت نتیجه ، سایر روش ها را مورد استفاده قرار می دهد. دکتر سمیه یگانه با تکیه بر دانش ، مهارت و توانایی های خود می تواند به شما عزیزان در درمان ناباروری و نازایی کمک بسیار بزرگی نمایند.

درمان نازایی

همانطور که در فوق به آن اشاره شد ، روش های بسیاری به منظور درمان نازایی وجود دارد ؛ که در ذیل ، به برخی از آن ها اشاره شده است :

 • درمان دارویی
 •  تلقیح داخل رحمی اسپرم یا IUI
 • IVF
 • جراحی
 • و غیره

Contents

درمان داوریی

اختلال هورمونی یا کاهش ذخیره هورمونی ، منجر به عدم باروری می گردد ؛ معمولا در این زمان ، روش درمانی دارویی پیشنهاد می گردد ؛ مصرف داروهای باروری ، سیستم تولید زوجین را در مسیر عملکرد صحیح قرار داده و به بارداری طبیعی ، کمک خواهد کرد.

روش  IUI برای درمان نازایی در شمال تهران

در برخی از مواقع ، اسپرم توان رسیدن به تخمک را ندارد ؛ در این زمان ، روش تلقیح داخل رحمی اسپرم ، پیشنهاد می گردد ؛ بدین صورت ، که با قرار دادن نمونه اسپرم در رحم ، شانس بارداری افزایش می یابد.

روش IVF برای درمان نازایی در تهران

این روش از درمان ، روشی جدید در علم پزشکی محسوب می گردد که به منظور انجام آن ، تخمک مادر و اسپرم پدر در آزمایشگاه لقاح داده شده و پس از باروری و به نطفه رسیدن ، درون رحم مادر قرار گرفته و بدین ترتیب ، جنین سیر طبیعی رشد را ادامه می دهد.

 

نظر بهترین جراح و متخصص زنان در تهران در رابطه با جراحی

در مواقعی که بانوان ، با مشکلاتی ؛ از جمله مسدودی لوله های رحم ، آندومتریوز ، فیبروئید ، کیست تخمدان و از این قبیل موارد درگیر باشند ؛ جراح و متخصص زنان ، به منظور درمان و رفع مشکلات آن ها اقدام به جراحی لاپاراسکوپی ، می کند و بدین ترتیب مشکلات ایجاد شده ، برطرف می گردند.

علت ناباروری چیست ؟

برای پیدا کردن راه درمان نازایی و ناباروری ابتدا لازم است تا علت آن را پیدا کرد. بروز این اتفاق در زوجین ، دلایل بسیاری دارد که در ذیل ، به برخی از شایع ترین آن ها اشاره شده است :

 1. افزایش سن و کاهش سطح کیفیت تخمک
 2. کم تحرکی اسپرم
 3. رژیم غذایی نامناسب
 4.  افزایش وزن
 5. استعمال دخانیات
 6. و از این قبیل موارد

در نهایت

لازم به ذکر است ، در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی ، روش های بسیاری به منظور درمان نازایی ایجاد شده که نتایج بسیار شگفت انگیزی را نیز همراه با خود دارد ؛ بنابراین ، به هیچ عنوان نگران نبوده و به بهترین جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی در تهران یا شهر محل سکونت خود ، مراجعه نمایید.

 

پاسخ