ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 14 الی 20
(021) 22809431

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کیست ؟ همسو با افزایش روزافزون جراحی های زیبایی زنان میزان جراحی های ترمیمی نیز رو به فزونی می گراید. یکی از جراحی های زیبایی نوپا که دیری نیست پا به عرصه جراحی های زنان گذاشته ، لابیاپلاستی است. افرادی که قصد دارند این پروسه را انجام دهند ، به طور حتم به زیبایی اندام تناسلی و سلامت خود اهمیت می دهند ، از همین رو طبیعی است که پزشکی مجرب و متبحر را برای عمل زیبایی خود انتخاب کنند. از آنجایی که انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران اهمیت والایی دارد و می تواند بر روی نتایج تاثیر بگذارد ، دکتر سمیه یگانه یکی از بهترین جراحان و متخصصان زنان و زایمان اقدسیه تهران ، مطالبی را آماده کرده اند که توصیه می شود پیش از انتخاب و شروع درمان آن را مطالعه کنید. 

 

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران - دکتر یگانه

 

این جراحی امروزه از محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان به شمار می آید. اما همانطور که اشاره شد جراحی کوچک کردن لابیاها با تمام محبوبیتش گاها نارضایتی برخی بانوان را در پی داشته است ، از این رو مراجعه به بهترین متخصص زنان الزام آور خواهد شد. ما در این مقاله سعی کرده ایم با معرفی المان های بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران انتخاب را برای بانوان آسان تر کرده و راهنمای این تصمیم گیری مهم در زندگی شان باشیم.

Contents

توضیحات بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران در خصوص عمل کوچک کردن لبه های واژن

جراحی لابیاپلاستي از جمله جراحی های زیبایی زنان به حساب می آید. این جراحی نوظهور جهت زیباسازی ناحیه تناسلی بانوان و همچین برطرف کردن برخی مشکلات زنان صورت می گیرد، بنابراین جراحی کوچک کردن لبه های داخلی و بیرونی واژن را نمی توان تنها یک جراحی زیبایی دانست چه بسا که بانوان بسیاری جهت برطرف کردن برخی مشکلات ، کیس این جراحی خواهند بود که در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

در درجه اول افرادی که این جراحی را انتخاب می کنند با هدف زیباسازی ناحیه تناسلی و جوان سازی این ناحیه اقدام به این جراحی خواهند کرد. لابیاها به دلیل بزرگی می تواند ظاهر نازیبایی در ناحیه تناسلی ایجاد کنند که عمل زیبایی لابیاها راه حل آن می باشد. اما افرادی نیز به علت مشکلاتی ؛ نظیر عفونت به علت بزرگی لابیاها یا احساس ناراحتی هنگام پوشیدن لباس های جذب خواهان این جراحی هستند.

از نظر بهترین دکتر کوچک کردن لابیا ها در تهران چه کسی کاندید مناسبی است؟

با خواندن موارد زیر می توانید این را تشخیص دهید که آیا در زمره افرادی قرار می گیرد که کیس عمل کوچک کردن لابیاها هستند یا خیر ؟

 • اگر با مشاهده ناحیه تناسلی پی به بزرگی لابیاها بیش از حد نرمال شده اید.
 • اگر به دلیل بزرگی لابیاها از اعتماد به نفس شما در هنگام رابطه جنسی کاسته شده است.
 • از نظر بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران ، اگر به هنگام استفاده از لباس های جذب ؛ احساس درد و کشیدگی در ناحیه واژن خود می کنید.
 • افرادی که به دلیل نازیبایی و ناقرینگی لابیاها از ظاهر واژن خود ناراضی هستید.
 • اگر به هنگام انجام فعالیت های ورزشی دچار درد و سوزش در ناحیه تناسلی خود می شوید.
 • اگر در ناحیه لابیاها تیرگی و سیاهی مشاهده می کنید.

 

 

چطور بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را انتخاب کنیم ؟

در وهله اول باید توجه داشته باشید که بهترین راه ، انتخاب جراح زیبایی زنان است نه جراح زنان این دو عنوان قدری با یکدیگر متفاوت خواهند بود. گرچه جراحان زنان توانایی انجام جراحی های زیبایی زنان مثل پرینورافی ، واژینوپلاستی و غیره را دارند ، اما بهترین کار انتخاب یک جراح زببایی زنان است. این جراحی ها به دلیل ظرافت بالا بهتر است توسط این جراحان صورت گیرد. بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران ، علاوه بر اخذ مدرک جراحی زنان و زایمان دوره های جراحی زیبایی زنان را نیز گذرانده است. اگر امروزه با آمار بالایی از نارضایتی در حیطه جراحی های زیبایی زنان مواجه هستیم ، به دلیل سهل انگاری در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در اقدسیه است. اگر بانوان بدانند که این مهم بسیار در نتیجه جراحی تاثیر گذار خواهد بود به راحتی از کنار آن گذر نخواهند کرد.

 

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران - دکتر یگانه

 

پیامد های ناگوار عدم انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

همانطور که می دانید ؛ ناحیه تناسلی از حساس ترین نواحی در آناتومی بانوان به شمار می آید ، از این رو جراحی این ناحیه باید در کمال ایمنی انجام شود تا بانوان را با عوارض ناشی از آن مواجه نکند. اگر بانوان برای انجام این جراحی به متخصص خوب مراجعه نکنند ، احتمال بروز عوارض زیر وجود خواهد داشت :

 1. در صورت مراجعه به جراح زیبایی زنان کم تجربه ، این امکان وجود دارد که ظاهر لابیاها از شکل قبلی خود نیز نازیباتر شود.
 2. انجام این جراحی در صورتی که با تکنیکی غلط صورت گیرد ، می تواند فرد را با عوارضی ؛ همچون خونریزی ، عفونت و تورم مواجه کند.
 3. اتفاق بدتری که با این سهل انگاری و عدم دقت در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران رخ خواهد داد ، آسیب به اعصاب ناحیه تناسلی و از بین رفتن حس جنسی بانوان است.
 4. اگر جراح زیبایی زنان در انجام این جراحی دقت لازم را به خرج ندهد، می تواند با حذف بیش از حد لابیاها موجب نمایان شدن کلیتوریس شده و نازیبایی دیگری را موجب شود.

همانطور که گفته شد تمامی موارد فوق تنها در صورت عدم دقت در انتخاب بهترین دکتر عمل کوچک کردن لابیاها در تهران زخ می دهد.

تکنیک های نوین مورد استفاده بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

با گذشت زمان روش های جدید جایگزین روش های قدیمی خواهند شد. یکی از روش هایی که در زمینه جراحی کوچک کردن لبه های داخلی و خارجی واژن نیز به عنوان روش جدید به کار گرفته می شود ، لابياپلاستي با لیزر است. در این روش به دلیل دقت بالا و خونریزی حداقل هنگام جراحی ، جراح زیبایی زنان به راحتی می تواند این جراحی را انجام دهد.

 

 

در چه مواردی باید برای جراحی ترمیم لابیا مراجعه کنیم ؟

اگر پس از جراحی ، با این علائم مواجه شدید ، باید به فکر جراحی ترمیمی توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران باشید :

 • عدم قرینگی لابیاها
 • بر جای ماندن جای اسکار و بخیه ها
 • بیرون زدگی لابیا مینور از لابیا ماژور
 • شکل کنگره مانند در لبه لابیاها
 • حذف کلی لابیاها
 • عفونت و درد در ناحیه جراحی شده
 • خونریزی غیر عادی پس از جراحی

اقدامات قبل از لابیاپلاستی به گفته بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

قبل از هر عمل الزامیست آمادگی لازم را کسب نمایید. این آمادگی ها شامل معاینه، انجام آزمایشات و سایر موارد ضروری می شوند تا بدین واسطه حفظ سلامت فرد در اولویت قرار بگیرد. تاثیراتی که جراحی کوچک کردن لابیا بر طول و اندازه لبه خارجی یا داخلی واژن دارد سبب ایجاد تقارن مناسبی به این موضع می شود. با توجه به دستورالعمل های ارائه شده توسط دکتر زنان قبل از لابیاپلاستی، کسب نتیجه مطلوب تضمین شده و عوارض هر چند اندک آن نمود پیدا نخواهند کرد. در وهله اول فرد باید دکتر زنان را از سوابق بیماری های خود مطلع نماید. از سویی دیگر از بیماری هایی نظیر زگیل تناسلی یا عفونت مبتلا هستید، ضروری است که این بیماری ها کاملا درمان شوند. به افرادی که پوستی حساس دارند پیشنهاد می کنیم استعمال لوسیون ها، پماد یا کرم در موضع را از دو هفته قبل از عمل محدود و متوقف نمایند. عدم بارداری زن باید قبل از جراحی کوچک کردن لابیا به اثبات برسد چرا که لابیاپلاستی برای زنان حامله انجام نمی شود. سایر موارد عبارتند از:

 1. پیش از انجام این پروسه، جهت اطمینان از سلامت عمومی فرد آنالیزی کلی از تعداد گلبول های قرمز و سفید، تعداد پلاکت ها و همچنین فاکتورهای انعقادی خون فرد انجام شود. بهتر است هموگلوبین فرد بالاتر از ده باشد و وی به اختلالات عدم انعقاد خون مبتلا نباشد.
 2. اگر به یبوست دچار هستید، در روزهای منتهی به عمل حتما زیر نظر پزشک از داروهای ملین استفاده کنید
 3. به بهداشت اندام تناسلی خود توجه نمایید.
 4. اگر دارو، دخانیات یا الکل مصرف می کنید، پیشنهاد می شود از دو هفته قبل از عمل مصرف آن ها را متوقف کنید. داروهای رقیق کننده خونریزی را شدت داده و نقاهتتان را دشوار می کنند. دخانیات و الکل نیز به همین علت شامل ممنوعیت می شوند.

ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

اگر به دنبال بهترین دکتر عمل کوچک کردن لابیاها در تهران هستید ، باید در نظر داشته باشید متخصصی که عنوان بهترین جراح زیبایی زنان را دارا باشد ، به طور قطع این جراحی را نیز با موفقیت انجام خواهد داد. بنابراین با توجه به مدارک متخصص زنان ، میزان تجربه و مهارت او در این زمینه و تحقیق درباره جراحی های موفق او می توانید در انجام هر گونه جراحی زنان به او اعتماد کنید.

 

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران - دکتر یگانه

 

مراقبت های بعد از جراحی از نظر بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

در ذیل ؛ به طور مختصر به مهم ترین نکات بعد از عمل کوچک کردن لبه های واژن ، اشاره شده است ؛ جهت دریافت نتایج مطلوب و همچنین ، جلوگیری از بروز عوارض ناشی از آن ، در رعایت نکات و توصیه های ذکر شده ، دقت نمایید . در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید .

 1. بعد از گذشت ۱ هفته از عمل جراحی ، می توانید به انجام امور شخصی خود پرداخته و به سرکار بازگردید .
 2. طبق توصیه پزشک ؛ باید به مدت ۱ ماه از نشستن در وان حمام و رفتن به استخر و جکوزی خودداری نمایید .
 3. بهتر است ، در هفته اول بعد از جراحی زیبایی واژن ، از مصرف مواد غذایی تند و چرب خودداری کرده و میوه و سبزیجات را برنامه غذایی خود قرار دهید ؛ همچنین به وفور آب بنوشید .
 4. طبق گفته های بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران بانوانی که تحت عمل جراحی کوچک کردن لبه های واژن ، قرار گرفته اند ؛ باید به مدت ۳۰ الی ۴۵ روز از انجام ورزش های سنگین ؛ از جمله سوارکاری ، ایروبیک و از این قبیل موارد خودداری نمایند .
 5. تا یک ماه پس از جراحی زیبایی واژن ، از برقراری رابطه جنسی اجتناب کنید .
 6. مصرف به موقع داروهای تجویز شده از سوی پزشک ، اهمیت به سزایی داشته و از بروز عفونت ، جلوگیری می کند ؛ بنابراین ، در این باره سهل انگاری نکنید .
 7. احساس درد ، سوزش ، ورم و کبودی در روزهای ابتدایی پس از جراحی زیبایی واژن ، مسئله ای طبیعی بوده که جای هیچ گونه نگرانی ندارد .

روند لابیاپلاستی توسط یک دکتر خوب

پروسه لابیاپلاستی اغلب کمتر از یک ساعت انجام می شود و مراجعه کننده می تواند بلافاصله بعد از اتمام روند درمان به خانه بازگردد. پیش از عمل زیبایی لابیاها ، پزشک از بی هوشی عمومی و یا موضعی به همراه آرامبخش استفاده می کند تا شخص احساس ناراحتی نکند ، از این رو طی جراحی ، فرد هیچ گونه دردی را احساس نمی کند. این عمل ها باید توسط بهترین جراح زیبایی زنان در تهران در محیط های استریل همچون بیمارستان و یا کلینیک هایی با تجهیزات پیشرفته پزشکی انجام شود.

مزایای زیبایی لابیاها از نظر بهترین جراح لابیاپلاستی

با استفاده از افزایش این زیبایی در زنان به آن ها کمک می شود تا فعالیت روزانه شان را به راحتی انجام دهند ، به عنوان مثال دوچرخه سواری ، پوشیدن لباس های تنگ ، دویدن و غیره می تواند قبل از انجام این تکنیک ، برای این افراد ، همراه با ناراحتی باشد. از این رو با لابیاپلاستی ، لب های کوچک دیگر در معرض تحریک و اصطکاک قرار نمی گیرند و همچنین بانوان را از شکایاتی از این قبیل راحت می کند. از همه مهم تر اینکه ، بهترین پزشک لابیاپلاستی در تهران با نتیجه مطلوب از این روش زیبایی به اعتماد به نفس و کیفیت زندگی جنسی بانوان می افزاید.

قیمت عمل لابیاپلاستی توسط بهترین جراح در تهران

هزینه این فرایند زیبایی توسط بهترین جراح لابیاپلاستی ، با توجه به کیفیت ، نوع جراحی ، میزان تبحر پزشک متخصص و کلینیک متفاوت است. از این رو مهم ترین عامل موثر در برآورد قیمت این پروسه زیبایی ، میزان افتادگی و بزرگی لابیای مینور است. میزان بلندی و افتادگی هر چه بیشتر باشد ، قیمت جراحی نیز افزایش می یابد ، به طور مثال در برخی از بیماران نتیجه لابیاپلاستی تنها رفع بلندی لابیاها می باشد ، در حالی که در بیماران دیگر ، علاوه بر زیبایی ، پوست اضافی کلیتوریس نیز حذف می شود.

نظرات بسته شده است.