ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 14 الی 20
(021) 22809431

بهترین جراح زیبایی زنان

Contents

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

دکتر سمیه یگانه جراح و متخصص زنان و زایمان ، بهترین جراح زیبایی زنان سالیان بسیاری است که در تهران مشغول به فعالیت در حوزه زنان ، زایمان ، نازایی و جراحی های زیبایی زنان می باشند ؛ از این رو ، دارای تجربه و مهارت بسیاری بوده و نمونه کارهای موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

بهترین جراح زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان در تهران

در حال حاضر ؛ شاهد هستیم که بسیاری از بانوان به دلایل متفاوتی ؛ از جمله ظاهر نامناسب واژن و از این قبیل موارد از برقراری رابطه جنسی خودداری می کنند ؛ بدین ترتیب ، بین زوجین سردی و مشکلات عاطفی بسیاری ایجاد می شود ؛ از این رو ، آن ها جهت رفع مشکلات ایجاد شده به انجام انواع جراحی های زیبایی زنان ، روی می آورند و با انجام آن ها ، علاوه بر اصلاح فرم ظاهری قسمت خارجی ناحیه تناسلی ، اعتماد به نفس شان نیز افزایش می یابد.

در ادامه مقاله ؛ شما عزیزان را با برخی از جراحی های زیبایی زنان ، آشنا خواهیم کرد ؛ با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی ، جزء رایج ترین جراحی های زیبایی زنان بوده ؛ که در بین بانوان بسیار محبوب می باشد ؛ این جراحی زیبایی واژن ، به منظور رفع غیرقرینگی لابیاهای داخلی و خارجی و همینطور کوچک کردن آن ها انجام می شود ؛ لابیاپلاستی ، علاوه بر اصلاح فرم لابیاها می تواند ، سبب اصلاح سایز کلیتوریس و همچنین جوانسازی واژن نیز شود.

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن ، نیز یکی از صدها جراحی های واژن بوده که با هدف رفع افتادگی و شل شدگی واژن انجام می گیرد ؛ در حین انجام این جراحی واژن علاوه بر تنگی واژن ، جوانسازی واژن و همچنین درمان بسیاری از بیماری های واژن نیز انجام می گیرد.

پرينه پلاستی

پرينه پلاستی که تحت عنوان پرینورافی نیز شناخته می شود ؛ یکی از جراحی های زیبایی زنان بوده که در حین انجام آن ، بر روی رفع بهبود فرم ظاهری ، نواقص و آسیب دیدگی های ناحیه پرینه تمرکز می شود.

با انجام این جراحی زیبایی واژن ، بافت های آسیب دیده ترمیم شده و همچنین بیرون زدگی مثانه از واژن نیز برطرف می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از جراحی های زیبایی واژن که در فوق به آن ها اشاره شد ؛ می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت ، مراجعه نمایید.

نظرات بسته شده است.