ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 14 الی 20
(021) 22809431

جراح و متخصص زنان

دکتر سمیه یگانه ، جراح و متخصص زنان ، جراح زیبایی زنان ، دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی ، بهترین متخصص زنان و زایمان در شمال تهران ، سالیان بسیاری است که در زمینه تشخیص و درمان بیماری های زنان ، غربالگری سرطان سینه و درمان ، کنترل و مراقبت دوران بارداری و جراحی های زیبایی واژن در حال فعالیت هستند و می توانند در این زمینه مشاورات لازم را به شما بدهند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان ، می توانید به صفحه اینستاگرام یا گالری ویدیو و تصاویر ایشان مراجعه نمایید.

Contents

جراح و متخصص زنان

بهترین جراح و متخصص زنان در تهران

جراح و متخصص زنان ، پزشکی است که توانایی تشخیص و درمان انواع بیماری های زنان و همینطور اختلالات بارداری را دارد ؛ ایشان دوره های آموزشی مورد نیاز در حوزه زنان و زایمان را سپری کرده و با توجه به نوع فلوشیپ خود می توانند در هر یک از زمینه های جراحی زیبایی واژن ، غربالگری سرطان سینه و درمان ، انکولوژی زنان ، لاپاراسکوپی ، ناباروری و از این قبیل موارد فعالیت نمایند.

با توجه به مطالب فوق ، می توان گفت بهترین جراح و متخصص زنان در شمال تهران یا سایر مناطق تهران ، نقش بزرگی در راستای حفظ سلامت بانوان داشته و می تواند با افزایش آگاهی آن ها در زمینه هایی ؛ همانند بیماری های زنان ، بیماری های جنسی ، مراقبت های بارداری و لابیاپلاستی از این قبیل موارد منجر به کاهش ریسک ابتلا به بسیاری از بیماری ها و سرطان های رایج در سطح جامعه شود.

اهمیت مراجعه به بهترین جراح و متخص زنان در شمال تهران

برخلاف تصور عموم مردم ، تمامی بانوانی که در رده سنی ۲۰ الی ۷۰ سال قرار دارند ، اعم از متاهل و مجرد ، باید به طور منظم و حداقل سالیانه یک بار به منظور انجام چکاپ و برخی از آزمایشات مورد نیاز به جراح و متخصص زنان ، مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند.

لازم به ذکر است ، امروزه مراجعه منظم به پزشک زنان ، با توجه به فراگیر شدن برخی از بیماری های زنان ؛ همچون ناباروری ، بیماری های عفونی ، مقاربتی و از این قبیل موارد تاثیر به سزایی در پیشگیری و همچنین ، رشد ناگهانی بسیاری از این بیماری ها دارد و در مقابل ، عدم مراجعه به پزشک زنان ، می تواند منجر به پیشرفت و قرار گرفتن افراد در معرض بیماری های جدی تر شود. طبق توصیه پزشک زنان ، تمامی بانوان در صورت مشاهده هر گونه علائم و نشانه غیر طبیعی باید سریعا به جراح و متخصص زنان مراجعه نمایند ؛ چرا که امکان خطر آفرین بودن علائم بروز یافته در دراز مدت بر سلامتی بانوان وجود داشته و ممکن است منجر به بروز مشکلات غیر قابل جبران شود.

نحوه انتخاب فوق تخصص زنان و زایمان تهران

با تغییر سبک زندگی و اهمیت دادن زنان به سلامتی خود پزشکان بسیار زیادی در زمینه درمان و انجام جراحی های زیبایی مخصوص زنان فعالیت می کنند و خود را بهترین و متبحر ترین جراح و متخصص زنان در تهران ، کرج و سایر نقاط ایران معرفی می کنند. همین مسئله نیز باعث شده بانوانی که قصد دارند برای درمان یا اعمال مراقبتی به بهترین پزشک در زمینه جراحی های زیبایی واژن ، بارداری و زایمان مراجعه کنند دچار سردرگمی شوند. از همین رو ما در این مقاله قصد داریم در رابطه با نحوه انتخاب بهترین و با تجربه ترین پزشک نکاتی را بیان کنیم که شما با در نظر گرفتن آن ها می توانید بهترین جراح و متخصص زنان را در شمال تهران ، غرب یا شرق آن و سایر شهر های ایران را پیدا کنید.

 • قبل از هر کاری ابتدا باید شما لیستی از پزشکانی که در حوزه زنان و زایمان فعالیت می کنند و خود را بهترین می نامند تهیه کنید. برای اینکه کافی است جمله بهترین جراح و متخصص زنان ، زایمان و ناباروری را بهمراه نام  شهر محل سکونت خود سرچ کنید. با اینکار سایت های را مشاهده خواهید کرد که لیستی از بهترین متخصصان ارائه می دهند.
 • پس از آن نیاز است تا هر یک از آن ها را از نظر سوابق تحصیلی ، سوابق کاری ، نمونه کار ها ، حوزه فعالیت و غیره بررسی کنید. در ادامه در رابطه با اهمیت بررسی هر یک از این موارد مطالبی را بیان خواهیم کرد. پس از این کار لیست بلند بالای شما به چندین نام ختم می شود.
 • سپس لازم است به صورت حضوری به جراحان و متخصصان باقی مانده در لیست مراجعه کنید تا با نحوه برخورد او ، محل کار ، نحوه برخورد کادر درمان ، هزینه نهایی پروسه ای که قصد دارید آن را انجام دهید و غیره آشنا شوید. همچنین می توانید نظر سایر مراجعه کنندگان را در رابطه با پزشک مورد نظر جویا شوید.
 • لازم به ذکر است که در تهیه لیست نام بهترین متخصص زنان و زایمان در شمال تهران یا سایر شهر های کشورمان می توانید از دوستان و آشنایان خود که قبلا به او مراجعه کرده اند و نتیجه ای مطلوب دریافت کرده اند نیز کمک بگیرید.

مشاوره رایگان با بهترین متخصص زنان شمال تهران

بیشتر افراد قبل از انجام پروسه درمان مایل اند تا بدانند جراح و متخصص زنانی که انتخاب کرده اند برای درمان چه میزان هزینه ای را دریافت می کند ؟ یا اینکه قصد دارند بدانند آیا عمل های زیبایی زنان مانند واژینوپلاستی مناسب آن ها است یا خیر؟ برخی از پزشکان برای ارائه مشاوره قبل از جراحی یا درمان از مراجعین خود هزینه دریافت می کنند و برخی به صورت رایگان این پروسه را انجام می دهند.

 

ویژگی دکتر زنان خوب

جراح و متخصص زنان خوب باید حس بسیار خوبی داشته باشد تا بتواند آن را به بیماران خود انتقال دهد و بتواند با مراجعه کنندگان خود ارتباطی صمیمانه و حرفه ای برقرار کند. بهترین جراح زنان و زایمان باید دارای اخلاق ور رفتاری باشد که فرد زمان صحبت کردن با او احساس راحتی کند و هر آن چه او را اذیت می کند به او بگوید. علاوه بر این مورد نیز دکتر زنان باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

 • نظارت و پی گیری بیمار

یک دکتر خوب ، متبحر و مجرب باید تا زمان بهبودی کامل بیمار حال او را جویا شود، در صورتی که عملی داشته باشد باید حال او را بپرسد و در مراجعه بعدی از او سوال بپرسد. چرا که در کنار تخصص ، تبحر و تجربه پزشک توجه پزشک به بیمار نیز شرایط او را بهتر می کند.

 • به روز بودن اطلاعت

یک جراح و متخصص زنان و زایمان خوب در شمال تهران باید اطلاعات خود را همواره با دانش و تکنولوژی روز به روز نگه دارد. از همین رو او باید دائما در حال مطالعه و یادگیری باشد و تنها به مطالب آموزش دیده قدیمی اکتفا نکند.

 • انتقال حس خوب

یک متخصص زنان و زایمان خوب در تهران باید به بیمار خود حس آرامش و راحتی انتقال دهد. وی نباید هر گر در صحبت با مراجعه کننده خود عجله داشته باشد ، چرا که عجله کردن پزشک یکی از ویژگی های بدی است که حس بدی را به افراد منتقل می کند. پزشک مورد نظر شما باید به میزان کافی برای شما زمان صرف کند تا شما تمامی مشکلات و مسائلتان را با آرامش به او بگوید.

 • قرار دادن سلامتی بیمار در اولویت

از دیگر ویژگی یک جراح زنان ، زایمان و نازایی در تهران یا سایر شهر های ایران این است که به دلیل منفعت مالی خود عمل جراحی را روشی درمانی را به مراجعه کننده خود پیشنهاد نمی دهد. چرا که او قبل از پول و کسب درآمد به دنبال بازگرداندن سلامتی و زیبایی شما است. البته لازم به گفت است که دریافت هزینه کم نه نشانه تبحر ، مهربانی و با وجدان بودن پزشک است و نه نشان دهنده بی تخصص بودن و بی تجربه بودن پزشک می باشد.

 • تجربه و تخصص زیاد

یکی دیگر از خصوصیات بهترین جراح و متخصص زنان در شمال تهران این است که از تجربه و تخصص بسیار زیادی برخوردار می باشد. پزشکان در طول سال های فعالیت خود تجربه های بسیار زیادی را کسب می کنند که به آن ها در تشخیص و پیدا کردن راه درمان مناسب کمک می کند.

2 thoughts on “جراح و متخصص زنان

 1. احمدنیا - آگوست 9, 2021 در 7:06 ق.ظ

  سلام خانم دکتر من چند وقتیه که زیر دلم شدید درد میکنه می تونه عفونت علت اصلیش باشه؟

  پاسخ
  • dryeganeh15 - فوریه 7, 2022 در 7:06 ق.ظ

   سلام حتما باید معاینه شوید عللی از قبیل عفونت مثانه عفونت واژن و کیست یا فیبرومها میتواند علت ان باشند.

   پاسخ

پاسخ