ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 14 الی 20
(021) 22809431

بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران

بسیاری از بانوان ، تمایل به انجام انواع جراحی های زیبایی زنان ؛ از جمله لابیاپلاستی داشته و به همین علت ، به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران می باشند ؛ در ذیل ، شما را با یکی از بهترین پزشکان در این زمینه آشنا خواهیم کرد ؛ با ما همراه بوده و خواندن این مقاله را از دست ندهید.دکتر سمیه یگانه ، جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی ، دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی ، بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران می باشند ؛ ایشان سالهای بسیاری است در این زمینه فعالیت دارند ؛ از این رو ، تجربه و مهارت زیادی کسب کرده و نمونه کارهای موفقی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ جهت آشنایی بیشتر با ایشان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

 

بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران

Contents

 

نظر بهترین جراح زیبایی زنان در خصوص عمل لابیاپلاستی در تهران 

عمل زیبایی واژن؛ یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی، می باشد که علاوه بر جنبه زیبایی ، جنبه درمانی نیز دارد ؛ در ذیل ، به طور مختصر در این باره توضیح خواهیم داد. در بسیاری از مواقع ، با بانوانی رو به رو می شویم که دارای لابیای بزرگ می باشند و بدین ترتیب ، علاوه بر تحت تاثیر قرار گرفتن ظاهر واژن ، موجب بروز مشکلاتی نیز در آن ها می شود که در ذیل به مهم ترین نکات از دید بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران اشاره خواهیم کرد. 

  • احساس درد در حین رابطه جنسی
  • احساس درد و ناراحتی در حین پوشیدن لباس تنگ و چسبان
  • عدم توانایی انجام برخی از ورزش ها ؛ از جمله دوچرخه سواری و غیره
  • و از این قبیل موارد

لازم به ذکر است ؛ دریافت نتایج مطلوب و جلوگیری از بروز عوارض ناشی از این عمل زیبایی ، مستلزم مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان می باشد ؛ چرا که میان پزشک و نتیجه دریافتی از این عمل زیبایی ، رابطه ای مستقیم وجود دارد. بنابراین ، در انتخاب پزشک بسیار دقت کرده و به بهترین پزشک مراجعه نمایید.

 

بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران

 

ویژگی بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران

  1. سلامت بیمار نسبت به منافع مالی ، باید برای پزشک در اولویت قرار گیرد.
  2. پزشک باید خواسته و انتظارات بیمار از این جراحی زیبایی را گوش داده و در صورتی که غیر منطقی بود با دلایل منطقی ایشان را متقاعد سازند و در صورت اصرار بیمار به انجام خواسته غیر معقول خود از انجام عمل ایشان صرف نظر کنند.
  3. بهترین جراح و دکتر لابیاپلاستی در تهران باید بیماران را از مراقبت های قبل و بعد از عمل مطلع سازند.

پاسخ